Ostatní

Fire Show

Fire Show!

TRIBO FUEGO je volné uskupení lidí se zájmem o žonglování, točení s ohňem a performance. Každé úterý a středy se scházíme k pravidelné diskusi a tréninku. Na naše srazy jsou zváni všichni ti, kdo si chtejí zatočit a zažonglovat, něco se naučit, vyzkoušet, nebo se jen podívat.

Příští schůzi: 7.9.2011, na Petříně ve skalách, Praha 1

Více: http://www.tribofuego.org/srazy

——————————————-

Juggling with Fire!

TRIBO FUEGO is a group of people with an interest of juggling with fire and making fire performances. They regularly meet for discussion and practice. Everybody is welcome, whether to try spinning and juggling or just look.

Next meeting: 7.9.2011, Petrin Hill, Prague

Meeting location and more info: http://www.tribofuego.org/meetings

Taiči v parku / Taiji in the Park

Taiči v parku

Nabízíme bezplatná ranní cvičení taiči v parku na Letné se zkušeným instruktorem Paulem z Nového Zélandu.

Tato ranní cvičení taiči jsou zcela zdarma, cvičení jsou vhodná pro začátečníky a může se k nim připojit kdokoliv na chvíli či na celou dobu. Taiči v parku probíhá od dubna do října/listopadu téměř každé ráno (za dobrého počasí) od 8:00 do 9:30 hod., od pondělí do pátku.

Více informací a přesné místo konání naleznete na stránkách http://www.thetaijischool.com/taiji-in-the-park/

Podívejte se na pár videí ze cvičení taiči v parku na Letné:

——————————————–

Taiji in the Park

Free morning Tai Chi (taiji) practice in Letna park with experienced teacher Paul from New Zealand.

Morning taiji practices are completely free, teaching is suitable for beginners, and are open for anyone to join and for as long as you wish. Taiji in the Park runs from April until October/November, almost every morning from 8.00-9.30am, Monday-Friday, however practices are weather dependent.

More information and location: http://www.thetaijischool.com/taiji-in-the-park/

Watch Taiji in the Park:

Prague Pride Festival 2011

Prague Pride 2011 – Festival Tolerance

Kdy: 10 – 14 Srpna

Kde: V Praze

Praha v letošním roce zažije svůj první Pride neboli festival hrdosti a tolerance.

Pořadatelé a pořadatelky Pražské Pride věří, že na festival přilákají nejen gaye a lesby, jejich rodiny, přátele, spolupracovníky, ale i širokou veřejnost, která se chce pobavit. Festivaly Pride se pravidelně pořádají v metropolích celé Evropy a Praha je posledním hlavním městem Evropské unie, ve které se festival hrdosti a tolerance doposud nepořádal. Organizační tým se nyní usilovně věnuje přípravám pětidenního programu, který proběhne  10. – 14. srpna 2011.

—————–
Pride & Tolerance Festival

When: 10 – 14 August

Where: Prague

This year Prague will have its first pride festival. The Czech team is confident they will put Prague on the map as Central and Eastern Europe’s capital of diversity, even though Prague is the last capital in the European Union to organise a pride. The organizing team is preparing a programme covering five days of events from August 10th to 14th that will be interesting for all, not just the LGBT community. Everyone is invited to participate in the event.
See all events & more info: http://www.praguepride.com/