Elektronika

settopbox

Kdo daruje přenechá starší settopbox, uvítám i malý televizor. Nejraději Praha nebo Středočeský kraj.

set.top.box @ seznam.cz

Dřevěné bedničky

Ahoj,

kdo daruje za odvoz dřevěné bedničky (něco jako na odkazech níže), rozměry cca. 30x20x15cm (můžou být i menší či větší).

Předem velký dík =)

http://www.hoosierjar.com/WoodenBoxFlaccusCatsup.jpg

http://images02.olx-st.com/ui/19/40/26/1376627849_502863426_1-Pictures-of–Wooden-Boxes-by-Bushveld-Box.jpg

mionomemicaello @ yahoo.com

Daruje někdo fotoasparát

Dobrý den, do našeho neziskového fotokurzu hledáme funkční i nefunkční kousky foťáků u funkčních jde hlavně o digitální kousky. Rádi bychom zajistily pár foťáků a půjčovaly je matkám v domácnosti, studentům, důchodcům … na www.fotokur.weebly.com najdete vše o kurzu. V rámci kurzu bychom radi udělaly zbírku foťáků. Předem děkuji za jakoukoli odpověď novotný 775375134

Daruje někdo staré objektivy ?

Hodně lidem se doma pod vrstvami prachu válí staré manuální objektivy, často jako součást kinofilmových fotoaparátů a jelikož již tyto fotoaparáty nevyužívají, zůstává nevyužit i potenciál jejich objektivů.
Nejčastěji se jedná o objektivy se závitem M42, které lze s pomocí redukce používat na digitálních zrcadlovkách, kde dosahují kvality srovnatelné s drahými moderními objektivy.

Já tato skla používám s velkou oblibou a pokud by mi tedy někdo byl ochoten JAKÝKOLIV objektiv, který už nevyužívá, darovat, byl bych potěšen.
Na závitu či bajonetu nezáleží, objektiv už si případně uzpůsobím pro použití na těle mé zrcadlovky.

Mé fotografie naleznete zde:

http://darksome.eu/

Děkuji.
Darksome Photography

info_AT_darksome.eu

Polaroid

Sháním nepoužívaný funkční polaroid foťák. Pokuď ho nepoužíváte a leží Vám doma, budu šťastná, když mi ho věnujete :-) ideální převzetí v Praze

Im looking for polaroid camera that is still working. If You have it home and dont use it- give it to me. I would be a happy new owner :-) meeting in Prague would be the best

marievesela@hotmail.com

TOPNÉ TĚLESO DO BOJLERU KOVODĚL

Dobrý den, máme doma starší vodorovný kombinovaný ohřívák vody typ 160K, od výrobce KOVODĚL, v.d.Mo­ravský Písek, který již neexistuje. Pokazilo se nám v něm topné těleso a tak sháním náhradu za toto těleso. Pokud byste někdo měl doma nefunkční tento nebo podobný typ bojleru, ale s funkčním topným tělesem nebo třeba náhradní topné těleso, které už nepoužijete, ještě by mi posloužilo, budu vděčný za jakoukoliv nabídku. Na příkonu topného tělesa mi nezáleží, klidně může být od 1500 W do 2400 W.

sháním fén

Sháním fén na vlasy, ale protože ho nepotřebuju na vlasy, ale muž by ho rád na nějaké kutění, může být jakkoliv starý, jediná podmínka, že funkční. :) Děkuji!

USB k Sony MP3

Sháním USB k Sony MP3. Třeba se někomu rozbila a káblík je mu již k ničemu.. Bohužel nový je moc drahý – nemůžu si ho teď dovolit. Budu moc vděčná za jakoukoliv odezvu. Pro představu vkládám fotografii. Platí do smazání inzerátu!

Looking for a mobile phone

I’m looking for a mobile phone that is relatively new, and works well. Please call me at 737 031 220.

PC sestava

Prosím o nabídku funkční PC sestavy.
Měla by utáhnout alespoň Windows XP.
Nabídku ocením viz. http://sw4all.cz/inzerce – vhodné pro firemní použití.

Momentálně mám PC v zahraničním servisu a ještě dlouho bude.
Předem děkuji
DT