Zvířata

Kočka

Daruji kočku 6.let starou.Je zvyklá jak doma tak venku.Je věčího vzrůstu matku měla perskou.4istotná,lidná.Musím jí dát pryč kvuli výskytu alergie.Přidám i výbavu co tu á.

danyzem @ seznam.cz

Mourovatá kočička / koťata

Hodným lidem ráda daruji mourovaté kočičky. K odběru jsou celkem čtyři a stará jsou 6 měsíců. Jsou zvyklá na zahradu a jsou to neuvěřitelní lovci.
Jen do dobrých rukou.
Více info e-mailem nebo po telefonu.
Mobil: 725 043 429. e-mail: marina.drevik@email.cz

P1060623.JPG (62 KB)

 

LABRADOR SUNNY S PP DARUJI DO DOBRÝCH RUKOU

Labrador s platným PP,stáří 11 let.Jméno Sunny v překladu Sluníčko.Slyší na Sany,Sane,Saníku. Těší se dobrému zdraví,miluje lidi z celého svého psího srdce,je to strašný mazel.Nikdo však není dokonalý,a tak občas doma lupne utěrku,kapesník či někdy noviny-je to však jen pro to,že si chce hrát a přilákat na sebe pozornost.Bohužel má ještě jednu nevýhodu-ne s každým psem se snese.S babiččiným Alanem se měli moc rádi,avšak při procházce v Praze ho mám raději uvázaného.jelikož někdy startuje na pejsky.
Včera se ale zase láskyplně mazlil se štěnětem jezevčíka,tak nevím. Sunny je jinak moc hodný, když ho zvládla 85 letá žena, zvládne ho i dítě. Náklady včetně stravy hradíme. Pejska si bohužel nemůžeme nechat. Jsme v nájmu, kde pejska nemůžeme mít. Pejsek byl u babičky, která zemřela a nemáme pejska kam dát. Pouze do dobrých rukou.

American Staffie (Blue / Grey) for free stud

Great natured American Staffie, big for his breed, perfect proportions. Must be seen.

kdo chce kotě

ocásky chtěj do světa. kdo chce žíti s kočkou? jsou čisťounké a hebké. jsou čtyři.

Dvě krásné fenky hledají hodné lidi a nový domov

Ahoj, hledám domov pro dvě fenky. Byly odebrány z velmi špatných poměrů. Případní zájemci se na ně mohou přijít nezávazně podívat na pražský Žižkov po tel. dohodě na čísle 603 791 770. monicavika@centrum.cz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cat looking for loving home

Ahoj!

5 years old kind and playful lady is looking new loving home and someone who have time to give her all the love she deserves. Due our current life situation we can not offer her best so we really want to find someone who can.

Do you have garden or just enough room to play?
Ideal place for her would be somewhere where she could get outside but not the must as she knows how to use toilet.She is castrated so no worries about Kitty’s even if neighbors cat makes visits. Use to dogs and children.

And someone who is going to stay here and not to move away after few years and leave her behind!She needs permanent home!!

Contact and I´ll give you more details

n568965469_1972099_4468.jpg (46 KB)