Jízdní kola / Doprava

kolečkove brusle

kolečkove brusle kdo daruje vel.39 az 40

olgazezulova @ seznam.cz

ROTOPEDY ZA ODVOZ, Praha

Zbylo nám po představení 7 starších rotopedů. Displeje jim sice už nefungují, ale stále by mohly být dobrými kamarády k udržení kondice. Pokud by o kterýkoliv z nich někdo z Vás jevil zájem, prosím, kontaktujte mě!

jana.novorytova@centrum.cz

sympaťák-Alex

 

nebeský-jezdec-modrokolo


 

domácí-dělo-pro-krásné-tělo


 

silver-space-rider


 

růžová-slečinka


 

ostrý-jezdec-Rohan


 

těžkooděnec-pro-bitvu-s-přebytečným-tukem

 

Horské kolo Ocelot, kolo Sobi 20, dětské kolo BMX

Ocelot
Horské kolo Ocelot, po drobné nehodě, ulomená přední brzdička a nenarovnatelná osma na předním kole. Jinak bez problémů, k opravě nebo na náhradní díly.

BMX
Dětské kolo BMX, mnoho let nepoužívané, uložené ve sklepě. Před použitím třeba umýt, promazat, vyčistit, nafouknout… Možná vyměnit zteřelé gumy, jinak před lety při uložení do sklepa bylo funkční. Věnuji za odvoz.

Sobi 20
Staré kolo Sobi 20, mnoho let nepoužívané, uložené ve sklepě. Před použitím třeba umýt, promazat, vyčistit, nafouknout… Možná vyměnit zteřelé gumy, jinak před lety při uložení do sklepa bylo funkční. Věnuji za odvoz.

shani.mirwal.co_AT_seznam.cz

Bicykl – Jízdní kolo

Dobrý den,

daruji za odvoz staré horské kolo. Bohužel v tuto chvíli je nepojízdné – potřebuje nový zadní plášť a duši.

janakovakaterina_AT_seznam.cz

Praha

Torza Kol Favorit a Liberta – Pánské

Jde opravdu jen o ostatky, rámy s vidlicemi, řidítka berany, pár drobností, bez kol . Nejde o nic cenného, žádné klenoty. Koupeno na Aukru pro pár součástek, nyní za odnos, nedaleko metra Křižíkova. 734395146

vyměním pánské kolo za dámské

Vlastním pánskné červeno – oranžovo – černé kolo zn. Rock Machine, v dobrém stavu, a ráda bych ho vyměnila za dámské.

Dámské kolo

Daruji dámské kolo 17″, barva červená, pojízdné – za odvoz (Praha-Západ)

Řezačka papíru

Dobrý den. Sháním jakoukoliv funkční řezačku papíru, nejlépe pro formáty A4, lze i A3. Děkuji za nabídku – Praha a okolí.

Daruje někdo plyšáky a auta?

Pokuď by někdo DAROVAL plyšové medvídky nebo kovová (plastová) autíčka jakékoliv velikosti budu za ně mooooc ráda. Nemusí být úplně 100% stav :) Odběr jen v Brně.

nepopsaný papír

nazdar bazar! sháníme veškeré nepopsané papíry, části sešitů a bloky. Papír by byl urcen na vyrobu bloku novych, rozmery bereme jakékoliv. moc a moc dekujeme pripadnym darcum kontakt: ogonoinu@seznam.cz tel: 724 258 009